Pünkösd 2023

Pünkösd hagyományosan a konfirmáció ideje gyülekezetükben. A fiatalok és felnőttek fogadalomtétele és az elköteleződése nagyon jól összecseng a pünkösdi csodával, a bátor és igaz hitvallástétellel.

Pünkösdvasárnap Belvároson 52 fiatal egy év konfirmációi felkészítés után tett fogadalmat, 36 fiatal részesült felnőttkeresztségben. Első úrvacsoravételüket a gyülekezeti tagokkal együtt, a gyülekezet befogadó közösségében élhették meg.

Megtekintés facebook-on

Pünkösdhétfőn Újvároson 10 felnőtt tett fogadalmat Krisztus követésére, közülük hatan részesültek felnőttkeresztségben, és öten részesültek gyermekkeresztségben, mellettük szüleik, keresztszüleik és a gyülekezet tett fogadalmat. Az alkalom a Nőszövetség által előkészített szeretetvendégséggel zárult. Hála legyen Istennek kimondhatatlan kegyelméért és szeretetéért!

Megtekintés facebook-on