Gyülekezeti tábor Mátraházán 2023.

Sok áldás, sok imádság, sok éneklés, közösség. Már tavaly is tapasztaltuk az akkor új kezdeményezésként elindult gyülekezeti táborban mindezt. Idén többen a régiek közül, és néhányan újak is megtapasztaltuk, milyen nemcsak ténylegesen a Mátra tetején, hanem lelkileg is a hegyen lenni, ahogyan egykor a tanítványok Jézussal.

Volt találkozás Jézussal az istentiszteleteken, reggeli áhítatokon és délelőtti tanításokon. Volt közösség megélés, beszélgetés a csoportokban (férfikör, több női kör és az ifjúság), és lelki elmélyülés az imádságokban. Játszottunk „Fele sem igaz” bibliai kvízt, volt filmklub, és minden délután kirándultunk: túráztunk a Ráday Konferenciaház környékén, ellátogattunk a recski munkatáborba és megmásztuk a sástói kilátót is, majd libegőztünk.

A négynapos lelki és testi feltöltődést egy úrvacsorás istentisztelettel zártuk, ahonnan mindenki egyéni áldást vihetett haza. Jövőre találkozunk, Isten áldása kísérje mindannyiunkat!

A bejegyzés, és az album megtekintéséhez kattintson a -ikonra!