Ifinap 2021.

Az ifjúsági zenés istentisztelet sok éve hagyomány gyülekezetünkben, pár éve azonban az őszi ifjúsági istentiszteletet kibővítettük Ifjúsági Nappá. Ezen a napon a zenés istentiszteletet további játékos, több helyszínes foglalkozások követik.

Idén is felcsendültek az Ifjúsági Zenekarunk dicsőítő énekei délelőtt 10 órakor a Belvárosi Nagytemplomban, amit diákok szolgálata, majd az igehirdetés következett a Lélek gyümölcseiről. Az alkalom után ezúttal több helyszínes akadályversenyt szerveztünk. A csapatok már előre megalakultak és térkép alapján járták körbe az akadályverseny útvonalát, ahol az állomásokon különböző feladatok várták őket. Ezek a feladatok próbára tették az ügyességüket, a bibliaismeretüket, és természetesen rettentően izgalmassá tette mindezt a nyerni akarás vágya.

A galéria megnyitásához kattintson a képre

Az eredményhirdetés feszült pillanatait a 100 hot-dog ínycsiklandó illata és íze tette még szebbé. Mindehhez felülről gyönyörű szép őszi időt kaptunk ajándékba.

Köszönjük a Nőszövetség, az Ifjúsági Zenekar és az Ifitagok szolgálatát. Istené legyen a dicsőség ezért a szép délelőttért.