Húsvéti kézművesdélután a nőszövetség szervezésében

„Jól van, jó és hű szolgám, a kevésen hű voltál, sokat bízok rád ezután” – mondja az Ura a szolgájának, aki kapott talentumait kamatoztatja és szolgál vele. Akár szólhatna ez a dicséret azoknak az asszonytestvéreknek is, akik idén a Nőszövetség Húsvéti Kézműves Délutánján kamatoztatták kreativitásukat, és szebbnél szebb, vidám, és praktikus tavaszias, húsvéti asztali díszeket, kopogtatókat készítettek.

Az alkotásokat a Nőszövetség Húsvéti Vásárán van lehetőség megvásárolni, amely egészen Húsvétig az Egyházközség és intézményei különböző rendezvényein, helyszínein lesz megtalálható. Köszönet mindazon ügyes kezű és szolgálókész gyülekezeti tagjainknak és a Református Óvoda dolgozóinak, akik ezt a szép tavaszi délutánt egymás közösségében és Urunk szolgálatában töltötték!