Pünkösd 2024.

Pünkösd hagyományosan a konfirmáció ideje gyülekezetükben. Hálásak vagyunk azokért a fiatalokért és felnőttekért évről-évre, akiket Isten Lelke meghív és konfirmál a Vele való elköteleződésre.

Pünkösdvasárnap Belvároson hagyományosan a diákok tettek fogadalmat, amit a gyülekezettel első közös úrvacsoravételük követett. Idén a konfirmációfelkészítés kevesebb, érthetőbben megfogalmazott kátékérdéssel, élménydús kirándulásokkal, és sok imádság kíséretében történt.

Pünkösdhétfőn Újvároson felnőtt testvéreink részesültek felnőttkeresztségben és tettek konfirmációi fogadalmat.

Az istentiszteleten szolgált a Mezőtúri Református Felnőttkórus, átadásra kerültek a Mezőtúri Szűcshímzéssel készült új úrasztali terítők. Az alkalom szeretet-vendégséggel zárult.

Hála legyen Istennek kimondhatatlan kegyelméért és szeretetéért!