Debreceni Refisek kiszállása Mezőtúron

Különleges vendégeket köszönthettünk a Mezőtúri Református Gyülekezetben délelőtti istentiszteletünkön. A saját iskolánk 12. évfolyamosai mellett a Debreceni Református Gimnázium 12.B osztálya érkezett közénk felelevenítve a Kollégium egy régi hagyományát, a „kiszállást”. A diákok tanáraik vezetésével részt vettek istentiszteletünkön, majd a Debreceni Kollégium rövid bemutatása után versekkel, evangéliumi énekekkel, színjátékkal kedveskedtek, szolgáltak a gyülekezet előtt.

A diákok méltóképen képviselték „Alma Materüket” szolgálatukkal és megjelenésükkel. A gyülekezet ebéddel viszonozta a Debreceni diákok szolgálatát, az előző napon pedig lehetőségük volt megtekinteni a Református Látogatóközpontot is. Öröm volt számunkra jelenlétük, szolgálatuk.