Presbiteri találkozó Karcagon

„Ti azért így imádkozzatok!” – ez volt a vezérgondolata annak a presbiteri találkozónak, amely a Karcagi Református Nagytemplomban került megrendezésre 2018. november 3-án.

A találkozót, ahol a Nagykunsági Református Egyházmegye gyülekezetei vettek részt, Koncz Tibor esperes nyitotta meg. Ezután Dr. Fekete Károly, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke tartott előadást. A továbbiakban hét presbiter bizonyságtételét hallgathattuk meg, többek között Bányainé Nagy Mária főgondnok asszony szívhez szóló, tanulságos gondolatait személyes imádság-élményeiről. A kerekasztal beszélgetés során az egyházi vezetők saját életútjukból vett példákkal, megtapasztalásokkal válaszoltak a feltett kérdésekre.

Köszönjük, hogy részt vehettünk ezen az alkalmon.