“Minek a házasság?”

Ezzel a címmel tartotta meg idén a Házasság Hete programsorozathoz kapcsolódva a Mezőtúri Belvárosi Gyülekezeti Házban Levente Péter bátyó és Döbrentey Ildikó előadását.

51 éves házasként meséltek megismerkedésükről, életük örömteli és nehéz pillanatairól, illetve hogy ezekben hogyan tartotta meg őket az Atya Isten, akit mindketten nagyon szeretnek felekezetre való tekintet nélkül.

A képre kattintva galéria nyílik

Arról is beszéltek, ők hogyan emelték, hordozták egymást, segítették egymás férjjé és feleséggé fejlődését, apává és anyává válását, illetve hogyan működnek „nammamó” és „nappapóként”. Hallottunk imádságokat Ildikó tollából és tolmácsolásában, és az egészséges férfi-nő kapcsolatról Péter tanításában. Fantasztikus előadásmóddal, megnyerő személyiségükkel felejthetetlen estét szereztek mindannyiunknak!