MEGYEI ÚSZÓBAJNOKSÁG (Tiszaföldvár, 2015.09.19.)

Jancsa Sára 2.a :

- 33 1/3m gyorsúszás 3. helyezés

  • 33 1/3 m vegyes váltó 3. helyezés

 

Baukó Csenge 4.b

33 m leány pillangó 2. helyezés

 

Farkas Viktor Norbert 4.b

-100 m gyorsúszás 3. helyezés

-33 m pillangó 4. helyezés

-4*33 m gyorsváltó 3. helyezés

-4*33 m abszolút gyorsváltó 2. helyezés

 

Sőrés Lujza 3.a:

  • 33 m gyorsúszás 1. helyezés

  • 33 m mellúszás 4.helyezés

  • 4*33 m mix váltó 1. helyezés

 

Baukó Zengő 2.a és Jancsa Sára 2.a 4*33 m vegyes váltó 3. helyezés

 

BESENYSZÖGI ÍJÁSZVERSENY ( 2015. szeptember)

Szabó Ákos 2.a I.helyezést ért el gyermekkategóriában.

 

SZENTESI SPRINT VERSENY (2015. szeptember)

Király Dóra 3.b 200 m gyorsváltó III. helyezés

200 m vegyesváltó III. helyezés

 

5. KESZI MARATON 2015.

Madarász Zoltán 1.a fiú II. korcsoport 900 m futás II. helyezés

 

 

 

 

 

 

TÚRI TRAPP UTCAI FUTÓVERSENY (Mezőtúr, 2015. október 01.)

Baukó Csenge 4.b 1 km táv 1. helyezés

Baranyi Fruzsina 3.b 6. helyezés

Borzi Kristóf 3.b 6. helyezés

 

KISTÉRSÉGI BENEDEK ELEK MESEMONDÓ VERSENY(2015. szeptember 30.)

 

Krech Janka 1.b (1.osztályos kategóriában) 1.helyezés

Karikás Máté 2.a különdíj

Mester Zalán 2.a III. helyezés

Nagy Martin 3.b II. helyezés

 

 

A MI FŐTERÜNK” RAJZPÁLYÁZAT (Mezőtúr, 2015. október 02.)

 

Kiss Virág 4.b II. helyezés

 

 

ORSZÁGOS JUDO BAJNOKSÁG ( Tatabánya, 2015. október 12.)

Bíró Nóra Lili 5.b II. helyezés

 

 

NE HAGYJÁTOK A TEMPLOMOT, A TEMPLOMOT AZ ISKOLÁT”( Mezőtúr, 2015. október 19.)

 

Egyházmegyei reformációs versenyen 2. helyezést ért el iskolánk csapata. Csapattagok:

Pálinkás Nikolett 7.b, Patkós Panna 7.b, Tóth Kiara 7.b

 

BENKŐ GYULA KOMPLEX TANULMÁNYI VETÉLKEDŐ( 2015. OKTÓBER 16.)

Iskolánk csapata IV. helyezést ért el.

Csapattagok: Szűcs Lili 6,b, Gonda Panna 6.a, Basa Larion 6.b, Tóth Róbert 7.a, Kiss Johanna 7.b, Péterffy Dávid 8.a, Kovács Zoltán 8.a

 

35 év emléke”tanulmányi verseny ( Mezőtúr, Rákóczi Úti Általános Iskola 2015. október 19-21.)

 

Patkós Zsófia 4.a ének verseny II.helyezés

 

Baukó Csenge 4.b Fény c. rajzpályázat II. helyezés

 

Matematika csapatversenyben: Bencsik Marcell 6.b, Fejes Dávid 6.b, Kálnai Anna 6.a II. helyezést értek el.

 

Székely Sára 5.a helyesírási verseny II. helyezés

 

Dóra Diána 4.b Fürkész verseny évfolyamon belül 2. helyezés

 

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI DIÁKOLIMPIAI DÖNTŐ ( 2015. október)

 

Baukó Csenge 4.b 1. helyezés

 

HAJÓS ALFRÉD KUPA ( Debrecen, 2015. október)

 

Farkas Viktor 4.b

  • 200 m hátúszás 4. helyezés aranyjelvényes szintidő

  • 100 m gyorsúszás 7. helyezés ezüstjelvényes szintidő

  • 100 m hátúszás 2. helyezés aranyjelvényes szintidő

  • 200 m gyorsúszás 5. helyezés aranyjelvényes szintidő

  • 200 m vegyesúszás 5. helyezés ezüstjelvényes szintidő

 

Nagy Zoltán 7.b

  • 200 m gyorsúszás 7. helyezés

  • 100 m hátúszás 8. helyezés

  • 100 m mellúszás 7. helyezés

 

Jancsa Sára 2.a

  • 200 m gyorsúszás bronzjelvényes szint

  • 100 m hátúszás bronzjelvényes szint

  • 100 m mellúszás ezüstjelvényes szint

 

Király Dóra 3.b

  • 200 m mellúszás

  • 200 m hátúszás

  • 100 m gyorsúszás mindhárom úszásnemben bronz jelvényes szintidő

DZSÚDÓ OPEN KUPA (Szlovákia, 2015. november 07.)

Bíró Nóra 5.b I. helyezés

 

 

 

BÉKÉS MEGYEI ÚSZÓVERSENY (Szarvas, 2015. november 14.)

Nagy Zoltán 7.b:

  • 50 m gyorsúszás 1. helyezés

  • 100 m vegyesúszás 2. helyezés

  • 50 m hátúszás 2. helyezés

  • 50 m pillangóúszás 4. helyezés

 

Király Dóra 3.b:

  • 50 m gyorsúszás 2. helyezés

  • 100 m vegyesúszás 3. helyezés

  • 50 m hátúszás 6. helyezés

  • 4*50 m váltó 1. helyezés

 

TELEKI TEVE döntő (Mezőtúr, 2015. november 18.)

 

Iskolánk 8. b osztályos csapata 5. helyezést ért el. Csapattagok: Tímár Nikolett, Erdei Dominika, Majoros Kata.

 

ORSZÁGOS REFORMÁTUS ZSOLTÁRÉNEKLŐ VERSENY ( Budapest, 2015. november 20.)

  • Mihalina Márk 4.b arany minősítés

  • Gátfalvi Flóra 3.b I. helyezés arany minősítés

  • Kerek Natália 2.a ezüst minősítés

  • Csányi Réka 5.b arany minősítés

 

UDO MODERNTÁNC KUPASOROZAT (Kiskunlacháza, 2015.november 28.)

Fróna Réka 1.b:

Gyerek-show-csoport és mazsorett-eszközös csapat kategóriában I. helyezés

Gyerek-dance csoport kategóriában: III. helyezés

 

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYEI ÚSZÓBAJNOKSÁG (Szolnok, 2015. november 28.)

Jancsa Sára 2.a:

  • 50 m gyorsúszás 3. helyezés

  • 4*50 m gyorsváltó 2. helyezés

 

Baukó Zengő 2.a

  • 4*50 gyorsváltó 3. helyezés

 

Baukó Csenge 4.b

  • 50 m pillangó 2. helyezés

  • 4*50 m gyorsváltó –mix 3. helyezés

  • 4*50 m gyorsváltó 2. helyezés

 

Sőrés Lujza 3.a:

  • 50 m gyorsúszás 1. helyezés

  • 4*50 m gyorsváltó 2. helyezés

 

Király Dóra 3.b:

  • vegyes mix váltó 2. helyezés