Kék Kereszt csoport a Mezőtúri Református Gyülekezetben

Sokféle problémával küzdünk életünk során, a legrosszabb, amikor ezekkel egyedül kell szembe néznünk. A Kék Kereszt csoport alulról jövő kezdeményezésként indult el gyülekezetünkben 2021. nyár elején. Gyógyult szenvedélybetegek és hozzátartozóik kapcsolódtak be gyülekezetünkbe és kérték, legyen egy olyan hely, ahol őszintén, nyíltan tudnak beszélni küzdelmeikről és igei útmutatást kapnak a további életükre.

A csoport kéthetente vasárnap este találkozik a Belvárosi Gyülekezeti Házban este 18 órától egy 2 órás együttlétre. Az alkalmak nyitottak és szeretettel látunk olyan testvéreket is Isten Igéje mellé, akik eddig még nem ismerték az Urat, sem az egyházhoz nem volt közük. A csoportot más településről is látogatják, örülünk minden olyan résztvevőnek, akinek a csoport segítséget és támaszt tud adni.

Hálásak vagyunk Isten vezetéséért és áldásaiért, amit ebben a csoportban is kézzel foghatóan megtapasztalunk. Övé a dicsőség ezért.