Egyetemes imahét 2019 – frissítve az alkalmak felvételeivel!

Ahogy minden esztendőben, úgy idén is január végén kerül megrendezésre az egyetemes imahét, amely egybegyűjti városunkban a református, evangélikus és római katolikus egyháztagokat, hogy közösen figyeljünk Istenünk Igéjére, melynek alapja ebben az esztendőben az 5Móz 16, 18-20 versei: “Állíts törzsenként bírákat és elöljárókat minden lakóhelyeden, amelyet Istened, az Úr ad neked, és ezek ítéljék a népet igaz ítélettel! Ne kerüld meg a törvényt, ne légy személyválogató, és ne fogadj el vesztegetést, mert a vesztegetés elvakítja a bölcseket is, és félreviszi azoknak az ügyét, akiknek igaza van.” (RÚF)

Az alkalmakról készült fényképek a képre kattintva érhetők el

Az alkalmak minden este 5 órától kezdődnek, melynek a helyszínei ismertek lehetnek a testvérek számára. Egyetlen változás az előző évekhez képest, hogy a Református Kollégium dísztermének felújítása miatt a helyszín áttevődött a Református Gyülekezeti Házba.

Frissítés: a cikk alatt megtekinthetők az alkalmak felvételei!